14:32, 24 Травня 2024

У Луцькій громаді обговорюватимуть пропозиції щодо перейменування вулиць

Розпочинають громадське обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у місті Луцьку та селі Прилуцьке.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Так, вулицю Бойка (село Прилуцьке) пропонують перейменувати на Лисенка Євгена, вулицю Бородіна (місто Луцьк) – на вулицю Небося Ігоря.

«Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» Луцька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у місті Луцьку та селі Прилуцьке.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі на адресу: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35 та на платформу електронної демократії за посиланням (тел. (0332) 777 864) протягом двох місяців з дня оприлюднення даного оголошення. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій – заступник директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів Гула Софія Вікторівна.

Громадські обговорення відбудуться 18 липня о 15:00 у приміщенні залу засідань департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: