15:19, 05 Грудня 2019

У луцькій дитячій церкві вперше відправили престольне свято

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну літургію в каплиці Введення у храм Пресвятої Богородиці, що в обласному центрі, та освятив її.

Про це інформують на сайті Волинської єпархії ПЦУ.

З високопреосвященним молились: луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук, луцький районний – протоієрей Володимир Присяжнюк, настоятель парафії протоієрей Віктор Михалевич та інше духовенство.

Привітавши присутніх зі святом, архіпастир висловив задоволення, що його ідею дитячої церкви в Луцьку реалізовують. Богослужіння тут правитимуть постійно, тому приходити з дітьми буде завжди вчасно.

Раніше тут планували будувати дитячий садок, але коли виявилося, що для цього замало місця, вирішили будувати церкву для дітей, зазначив керуючий єпархією.

На завершення архієрей побажав сили тим, хто трудиться на благо Божого дому, і нагадав, що ми у цій справі є першопроходцями.

Як повідомляла інформаційна служба, минулого року в передсвято Введення владика Михаїл звершив тут чин заснування храму та поставлення хреста (вул. Конякіна, 25-В).

Настоятель дитячого Божого дому розповів, що при церкві незабаром працюватиме психолог, як дитячий, так і сімейний. А загалом передбачено цілий родинний комплекс. Також діятиме недільна школа. А до свята Миколая наступної неділі проведуть майстер-клас. Фахівець навчатиме дітей виготовляти подарунки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: