10:13, 11 Лютого 2023

У Луцька з’явиться в Німеччині місто-партнер

Луцький міський голова Ігор Поліщук за допомогою сервісу відеотелефонії поспілкувався з міським головою німецького міста Швайнфурт Себастьяном Ремеле. Також до розмови долучився керівник  ПрАТ «СКФ Україна» Богдан Волчок, адже співпрацю між містами налагоджено за сприяння  саме цього підприємства для спрощення процедури перевезення гуманітарної допомоги.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Себастьян Ремеле повідомив, що 31 січня 2023 року рішенням сесії міста Швайнфурт затвердили намір встановлення офіційних партнерських відносин з містом Луцьк.

Ігор Поліщук, у свою чергу, привітав таке рішення Швайнфуртського муніципалітету та вкотре подякував німецьким колегам за візит до Луцька і надання гуманітарної допомоги, яку наша громада отримала ще до встановлення офіційних партнерських відносин. Це: пожежно-рятувальний автомобіль, медичні ліжка, різноманітні тактичні речі.

“Ми дуже цінуємо вашу підтримку та допомогу в такий складний для нашого міста та нашої країни час”, — наголосив він.

Себастьян Ремеле повідомив, що на відправлення до Луцька вже чекає черговий зібраний гуманітарний вантаж, до якого увійдуть лікарняні ліжка та генератори.

Він запросив Ігоря Поліщука та делегацію міста до Швайнфурта на підписання офіційних документів про партнерські стосунки. Орієнтовна дата — 16 липня, оскільки в цей день у Швайнфурті міське свято. Тож німецький градоначальник хоче, щоб усе відбулось урочисто. Хоча німецьку сторону влаштує й будь-яка інша дата, адже вони розуміють, що в нашій країні війна і можливості здійснювати іноземні візити нашим людям не так просто.

Ігор Поліщук подякував за запрошення та зазначив, що обов’язково відвідає Швайнфурт, коли буде така можливість.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: