14:00, 10 Вересня 2019

У Луцьк приїде директор видавництва «Абабагаламага»

В рамках ІІ Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера», який відбудеться 4-6 жовтня в Луцьку, до обласного центру Волині приїде лауреат Шевченківської премії, видавець та письменник Іван Малкович. Поспілкуватися з ним можна буде у суботу, 5 жовтня.

Про це повідомили організатори.

Ім’я Івана Малковича відоме чи не кожному українцеві. Він — директор видавництва «Абабагаламага», найменування якого є синонімом знаку якості в сегменті україномовної дитячої літератури та літератури для усіх від 2 до 102 років.

Завдяки Івану Малковичу Гаррі Поттер «заговорив» українською та чимало молоді почали читати, адже повністю занурилися у магічний світ, а з ним і у світ цікавих книг.

Іван Малкович 2017 року отримав Шевченківську премію в галузі літератури за збірку віршів «Подорожник з новими віршами». Його промову під час вручення активно поширювали у соціальних мережах, її цитують і досі.

Послухати поетичні читання найвідомішого казкаря країни матимуть можливість лучани та гості міста під час ІІ Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» у суботу, 5 жовтня.

Квитки на фестиваль можна придбати онлайн, інформаційні пункти розташовані в книгарнях «Є» (вул. Лесі Українки, 30) та Волинської обласної друкарні (просп. Волі, 27).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: