14:26, 04 Грудня 2019

У лучанина вилучили фальсифікат, який він продавав через Інтернет

У Луцьку чоловік реалізовував горілчані вироби через Інтернет із залученням логістичних компаній.

Про це інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Так, днями в рамках операції «Акциз-2019» податкова міліція спільно з співробітниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПС у Волинській області, з метою очищення та детінізації ринку від фальсифікату у м. Луцьку та Володимир-Волинському, провели ряд заходів.

Відтак, встановили, що житель м. Луцьк здійснював реалізацію горілчаних виробів розлитих в тару типу “bag-in-box” через мережу Інтернет з використанням логістичних компаній. В результаті вжитих заходів податковою міліцією вилучено фальсифікат, що зберігався в одному з гаражних кооперативів міста.

Одночасно у м. Володимир-Волинський зафіксували факт реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка. Більш того, підприємливий громадянин реалізовував підакцизну продукції без відповідної ліцензії та державної реєстрації, що суперечить встановленим нормам закону.

В результаті проведених заходів з незаконного обігу вилучили близько 500 літрів фальсифікованих горілчаних виробів та майже 300 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

На правопорушників склали протоколи за ст. 164  КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності) та 172 КУпАП (виготовлення, придбання, зберігання або реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів). Відповідальність за вказані правопорушення тягне за собою накладення штрафів з конфіскацією алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

В оперативному управлінні наголошують, що обіг алкогольних напоїв розлитих в тару типу  “bag-in-box” заборонений законодавством України, крім виноробної продукції з вмістом спирту не більше 8,5 відсотків маркованого марками акцизного податку встановленого зразка.

Якщо ви володієте інформацією щодо сумнівної якості підакцизних товарів, автентичності марок акцизного податку на них, телефонуйте за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області), або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області).

Повідомлення також можна надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: