22:16, 13 Грудня 2021

У Локачинській громаді привітали із ювілеєм героїню-трудівницю

13 грудня привітати із 80-річним ювілеєм мешканку села Старий Загорів Локачинської громади Віру Баран приїхали гості із області, району, центру громади, завітали односельці. А все тому, що з юності й до поважного віку увесь свій час, енергію та сили жінка віддала праці у сільському господарстві, за що удостоєна цілого ряду державних нагород, серед яких звання «Герой соціалістичної праці».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської РДА.

Від імені керівництва райдержадміністрації та райради ювілярку привітав перший заступник голови РДА Віктор Сапожніков.

«Ваша доля не була легкою, але вона стала прикладом працелюбності та життєвого оптимізму для всіх, хто вас знає. Народившись у воєнний час та в трирічному віці втративши батька, який загинув на фронті, очоливши колгоспну ланку відразу по досягненню повноліття, ви пронесли крізь роки доброту і мудрість, любов до праці та пісні, уміння долати труднощі та любити рідну землю не на словах, а тихою невтомною працею», – зазначив у вітальному слові Віктор Сапожніков.

Він вручив Вірі Степанівні квіти, грошову премію та вітальний адрес від голів РДА і районної ради, побажав їй довгих років життя, міцного здоров’я, родинного тепла та поваги від людей.

Почесну грамоту від голови Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка передала заслуженій ювілярці заступниця начальника управління агропромислового розвитку ОДА Людмила Петриканин. Вона зазначила, що Віра Баран – знана і шанована людина серед аграріїв Волині, адже стала для багатьох прикладом для наслідування і мотиватором до сільськогосподарської  праці, за яку земля завжди віддячує людині високими врожаями.

У цей день надійшла Вірі Степанівні й Подяка від голови обласної ради Григорія Недопада, вітання від народного депутата України В’ячеслава Рубльова, з подарунками завітали заступник селищного голови Тарас Хомяк та сільський староста Роман Присяжнюк. А вона, пригадуючи майже чотири десятки років, які віддала роботі у місцевому колгоспі, запевняла, що і в свою бригаду з вирощування цукрових буряків, і в хор-ланку, якою керувала 20 років, йшла завжди з охотою і ентузіазмом, бо найвищою нагородою для неї було усвідомлення результату своєї праці на користь людям і державі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: