16:56, 04 Липня 2020

У лісгоспі на Волині вирощують фазанят

Місцеві лісівники вирішили не просто збагачувати місцеву фауну цими птахами, а стали займатися їх вирощенням.  І вже мають чудовий результат.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинського ОУЛМГ.

Мисливське господарство у ДП «Горохівське ЛМГ» ведеться на площі 66 тисяч гектарів. Місцеві лісівники бережуть давні традиції та постійно напрацьовують власні. Нині тут облаштували два вольєри, де вирощують фазанів та диких свиней.

Лісівники активно вкладають у розвиток мисливства – як матеріальні, так і людські ресурси. І переконані:  мисливство необхідно зробити не просто самоокупним, а прибутковим. Якість роботи, систематичність та ініціативність уже дають гарні результати.

У фазанарії вже вирощують перше потомство. Птахів планують не лише випускати на волю, а й в майбутньому продавати. Що може стати суттєвою статтею доходів, адже птахи почуваються досить комфортно.

«Коли птахи підростуть, ми випустимо ї у вольєр. Адже для їхнього комфортного проживання створено всі умови. Необхідна кількість води, збалансоване харчування та напіввільні умови сприятимуть повноцінному росту перших фазанів, які не привезені, а народилися і виросли вже на Волині», – розповідає головний мисливствознавець ДП «Горохівське ЛМГ» Григорій Биховець.

Окрім фазанят, горохівські лісівники традиційно  вирощують також диких свиней –  коли тваринки підростають, їх випускають для проживання у вільне середовище.

Однозначно: це велика праця та суттєві затрати. А ще – постійні клопоти. Але кожна справа, якщо ти її любиш, приносить задоволення. Особливо, якщо результат – помітний та відмінний.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: