22:15, 22 Березня 2023

У ліцеї на Волині встановили меморіальні дошки двом полеглим Героям

У Комарівському ліцеї відбулося встановлення меморіальних дощок полеглим героям Будю Руслану Івановичу та Чуйку Володимиру Миколайовичу.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

«Пам’ять… Вона нетлінна і вічна…. Пам’ять! Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне! Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть зовсім молоді, то говорити важко і боляче вдвічі. На фасаді ліцею, в якому навчалися загиблі, встановили дві пам’ятні дошки – пам’ятні знаки, які знову і знову будуть нагадувати нам про війну, про материнське та людське горе. Схиляємо голови в пам’ять про воїнів, які загинули на війні, захищаючи територіальну цілісність і незалежність рідної землі», – йдеться у повідомленні.

Руслан Іванович Будь героїчно загинув 24 вересня 2022 року на Донеччині (Бахмутський напрямок). Мудрий вчитель, дбайливий господар, добрий батько, люблячий чоловік, дорогий син і брат. У Руслана Івановича залишилося двоє дітей та дружина, які разом із жителями села Комарове прийшли вшанувати пам’ять тата, чоловіка, сина, Героя… Символічно, але відкриття меморіальних дощок відбулося в день Дня народження полеглого воїна.

24 вересня 2022 року в Харківській області в селі Гороб’ївка загинув Володимир Миколайович Чуйко. Він завжди був дорогим сином, опорою і надією для мами, надійним другом для брата та сестри, щирим батьком для двох донечок, добрим і відвертим для всієї родини і друзів. Володю цінували командири. Він до останнього залишився воїном, вірним своїм побратимам, землі і Україні.

Почесне право відкрити пам’ятні знаки воїнам, які виконували обов’язок перед Батьківщиною було надано близьким родичам героїв.

Настоятель храму селища Маневичі Віри, Надії, Любові та їх матері Софії отець Михайло освятив пам’ятні знаки, до яких після заупокійної спільної молитви присутні поклали квіти.

Слова співчуття родинам полеглих героїв висловив Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, який наголосив на важливості зберігати пам’ять про подвиг Героїв, які віддали життя за майбутнє кожного українця та подякував побратимам загиблих бійців.

Однокласники, вчителі, друзі, бойові побратими та просто земляки прийшли до Комарівського ліцею, щоб вшанувати пам’ять Руслана Будя та Володимира Чуйка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: