10:39, 18 листопада 2019

У ліцеї на Волині столярів навчатимуть по-новому

У Торчинському професійному ліцеї нещодавно відкрили навчально-практичний центр деревообробних технологій з професії “Верстатник деревообробних верстатів. Столяр будівельний”.

Про це повідомляє Волинський обласний центр зайнятості у “Фейсбук”.

На урочисте відкриття 15 листопада завітали представники виконавчої вертикалі влади, колеги з інших професійно-технічних закладів області, соціальні партнери, роботодавці. Волинський обласний центр зайнятості представили його керівник Роман Романюк, начальник відділу організації профнавчання Раїса Мельник, а Луцьку районну філію Волинського ОЦЗ – її директор Юлія Гринчук.

За словами начальника управління освіти, науки й молоді Волинської облдержадміністрації Людмили Плахотної, торчинський –11 навчально-практичний центр, а до кінця 2019 року на Волині буде 16

За 54 роки існування навчального закладу, його випускниками стали більш як 12 тисяч молодих людей. З роками будували нові навчальні приміщення, зміцнювали навчально-виробничу базу.

Директор професійного ліцею Олександр Вознюк зазначив, що відкриття центру дозволить поліпшити якість освіти його випускників та учнів інших закладів, проводити перепідготовку та стажування.

Гостям та партнерам навчального закладу продемонстрували потужності нового устаткування, яке закупили для центру. Окремі моделі техніки поєднують у собі функції трьох-чотирьох верстатів, які використовували раніше, аби отримати кінцевий продукт. Зараз це зробити набагато легше і швидше.

Як розповів старший майстер Анатолій Фаліштинський, цьогоріч, завдяки оновленій технічній базі, вдалося набрати рекордну кількість першокурсників – 28.

До слова, з січні по жовтень 2019 року у базі Волинської обласної служби зайнятості було 319 вакансій верстатника деревообробних верстатів. Станом на сьогодні в області їх залишилося понад десять.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: