12:36, 20 листопада 2023

У ліцеї № 3 у Ковелі стартував проект «Помічник патрульного»

У ліцеї № 3 імені Лесі Українки реалізовують проект «Помічник патрульного». До нього доєдналися старшокласники, які хочуть познайомитись з цією професією, брати участь у створенні безпечного освітнього середовища в навчальному закладі.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Директор ліцею Василь Оксентюк каже, що дізналися про таку програму зі ЗМІ та від батьків учнів, які працюють у поліції:

«Справа хороша, пізнавальна, потрібна. Ми подали заявку, її погодили і сьогодні ми – учасники проекту».

Під час занять хлопці та дівчата зможуть безпосередньо від правоохоронців дізнаватись про службу, налагодити співпрацю з ними, отримати консультації, поради та відповіді на всі питання, які цікавитимуть. На першій зустрічі на них відповідав керівник підрозділу патрульної поліції у місті Ковелі Роман Оксентюк.

Діалог вийшов досить ефективним і різноплановим. Таке живе безпосереднє спілкування з поліцейськими завжди найбільш вдало розвінчує будь-які стереотипи та демонструє відкритість. За словами Романа Миколайовича, робота у них цікава, відповідальна, вимагає особливої підготовки, умінь та великої самовіддачі. Він висловив сподівання, що здобуті на проекті знання  неодмінно знадобляться ліцеїстам, а комусь це допоможе визначитись з майбутньою професією.

Школярі пройдуть серію тренінгових занять із патрульними  та лідерами молодіжних організацій, отримають статус і відповідні світшоти з написом «Помічник патрульного». Також активним учням вручать сертифікати з підтвердженням успішного завершення навчання та волонтерської роботи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: