22:01, 18 Червня 2023

У ліцеях Городищенської громади вручили документи про освіту випускникам

16-17 червня у ліцеях Городищенської громади відбулися урочисті лінійки з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту.

Про це повідомляють на веб-сайті Городищенської громади.

53 одинадцятикласники отримали свій документ-путівку в доросле життя – життя зі своїми радощами й труднощами, бо безтурботна і весела шкільна пора залишилась позаду.

На долю нинішніх випускників випало чимало випробувань. Адже вони провели ще один нелегкий навчальний рік у час повномасштабної війни – під звуки повітряної тривоги з частими перебуваннями в укриттях…

Зазвичай випуск зі школи відзначають урочистостями та бенкетами. Втім через війну свідома і патріотично налаштована молодь нашої громади відмовилась від значних святкувань. Водночас, аби не відбирати у випускників відчуття радості від цього важливого у їхньому житті етапу, в школах провели урочисті лінійки з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11-х класів.

«Дорогі випускники, цьогоріч ваш святковий день затьмарений війною і проходить, можливо, не так, як ви собі уявляли. Усі ви дуже стрімко подорослішали. І сьогодні мужньо переживаєте час, коли Україна відстоює свою свободу та незалежність та всіляко сприяєте цьому. Відтепер саме вам, молодим і талановитим, власними силами та здібностями будувати своє майбутнє та майбутнє нашої держави. В добру путь!», – зазначають у сільській раді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: