22:16, 03 Жовтня 2022

У Лесиному виші відбулися інавгурації першокурсників

Цьогоріч за різними освітніми ступенями до ВНУ імені Лесі Українки вступило близько 4400 осіб. Із міркувань безпеки інавгураційні церемонії розділили між факультетами. Деякі факультети проводили урочистості окремо, інші – об’єднувалися.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики ВНУ імені Лесі Українки.

Ректор відвідав інавгурації всіх факультетів. Анатолій Цьось вітав студентів зі стартом навчання, запевнивши, що Університет робитиме все можливе для того, аби навчальний процес був максимально безпечним і якісним. Очільник ВНУ імен Лесі Українки зауважив, що основна мета кожного українця наразі – робити все для перемоги у війні.

Під час заходів присутні згадували хвилиною мовчання полеглих Героїв, зі сцени звучали патріотичні пісні та вірші. Організатори запросили на урочистості Захисників України, а також визначних випускників і стейкхолдерів, які ділилися своїми «рецептами» успіху.

Із напутнім словом до першокурсників зверталися декани, викладачі та батьки. Новоспечені Лесині люди склали присягу студента та взяли участь у молебні в університетському храмі Святої Софії – Премудрості Божої.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: