22:15, 12 Липня 2022

У Лесиному виші – перший «фронтовий» випуск

Упродовж найближчих днів майже півтори тисячі випускників Волинського національного університету імені Лесі Українки отримають дипломи про здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Сьогодні урочистості з цієї нагоди відбулися на географічному факультеті, де цьогоріч опанували спеціальність більше сотні студентів. Привітати їх із цією визначною подією прийшли викладачі рідні та друзі. Вручити документи про здобуття вищої освіти у якості почесного гостя запросили голову обласної ради Григорія Недопада, який свого часу і сам здобув тут одну із своїх кваліфікацій. Чимало випускників отримали дипломи із відзнакою.

«Нам усім випали важкі випробування війною. Я знаю, що кожен з вас щиро вболіває за країну, багато хто присвятив себе волонтерству, серед студентського та викладацького колективів є ті, хто зі зброєю на передовій. І попри все  ви старанно навчалися і здобули фах. Однак, це лише початок вашого зростання та розвитку. Ви отримали гарний старт, бажаю, щоб така само успішним був і ваш особистий професійний та життєвий шлях. Попереду у нас багато роботи з відновлення країни, з побудови нового формату суспільних відносин і якісно іншої моделі держави. У цих процесах велика надія на вас – молодих, енергійних, освічених і прогресивних», – звернувся з напутнім словом Григорій Недопад до випускників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: