15:14, 16 Жовтня 2018

У Лесиному виші відкрили меморіальну дошку студентам, які загинули в АТО. ФОТО

Подія відбулася вранці 16 жовтня перед головним корпусом Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, на фасаді якого, власне, й розмістили меморіальну дошку.

Про це повідомили у виші.

Вшанувати пам’ять загиблих студентів прийшли їхні друзі, учасники АТО, студентство, професорсько-викладацький склад і керівництво вишу.

«Колись про героїв Крут Павло Тичина сказав: “Понад все вони любили свій коханий край”. От і троє наших хлопців любили рідну Батьківщину – Україну – понад усе й не пошкодували для неї навіть власних життів: це студент факультету економіки та управління Станіслав Потапчук і студенти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Артем Карабан і Герой України Андрій Снітко», – мовив ректор вишу Ігор Коцан, звертаючись у вступному слові до присутніх. – Живімо так, щоб не було соромно перед їх пам’яттю. Живімо й за них! Ніхто не забутий, ніщо не забуте!».

Разом з головою студентської ради Андрієм Данилюком відкрив меморіальну дошку загиблим героям.

Опісля головний військовий капелан Волинської єпархії УПЦ КП, протоієрей Михайло Бучак з іншими священиками прочитав молитву й освятив меморіальну дошку.

«Хтось живе тілом, хтось – розумом, а хтось – душею й серцем. Ці хлопці, без сумніву, жили душею й серцем!» – наголосив протоієрей.

Також слова скорботи про загиблих героїв висловили учасники АТО – старший викладач факультету історії, політології та національної безпеки Тарас Літковець і студент факультету психології та соціології Сергій Мельничук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: