16:00, 11 Грудня 2018

У Лесиному виші провели «Креативний баттл»

На базі навчально-сервісного центру «А-B Hub» СНУ імені Лесі Українки 4 грудня 2018 року відбувся «Креативний баттл» або битва активних, творчих, талановитих людей.

Про це повідомили у виші.

На території креативного простору команди студентів протягом кількох годин повинні були придумати креативну ідею для її реалізації в хабі і цікаво захистити її. Найкращу ідею серед факультетів запропонувала команда факультету інформаційних систем, фізики та математики.

Студенти поділили загальну площу території на 5 зон: інформаційну, навчальну ігрову, релакс-зону та зону кінозалу. В інформаційній зоні повинні розміщатися креативні стенди з інформацією про майбутні заходи. Навчальна зона слугувала простором для тренінгів та інших інтелектуальних заходів. Релакс-зона була стильно оформлена й озеленена для досягнення  максимального затишку, щоб проводити там побільше часу. Для ігрової зони потрібно багато настільних ігор, щоб проводити цікаві заходи. Ну і, звісно, саме кінозал стає родзинкою, бо він збиратиме багато студентів для цікавих заходів.

Крім того, студенти ФІСМ наголосили, що таким чином організований простір буде зручно використовувати під час тижнів факультетів.

Цікавою також стала ідея розмалювати одну зі стін таким чином, щоб поєднати елементи факультетів, аби об’єднати студентів усього університету.

Склад команди-переможниці:

1. Зубко Карина, група КНІТ-13;

2. Крук Марія, група 32;

3. Дубина Юлія, група 52;

4. Вовк Галина, група 52;

5. Іванчук Олег, група КНІТ-63.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: