16:57, 28 Грудня 2021

У Китаї розкопали великий винний завод, якому понад 700 років

Великий винний завод, що належить до пізнього періоду династії Мін (1368-1644 рр.) і раннього періоду династії Цин (1644-1911 рр.) був розкопаний у провінції Хебей на північ від Китаю.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє «Сіньхуа».

У провінційному інституті культурної спадщини та археології заявили, що посудини для виготовлення вина були знайдені у березні поточного року на місці одного зі знесених житлових комплексів у районі Таочен міста Хеншуй вищезгаданої провінції.

На місці руїн площею приблизно 3 тис. км виявили майданчики для ферментації та висушування, підземні дистиляційні печі, а також велику кількість реліквій, включно з виробами з кераміки, металу, скла та мушлі.

За словами вчених, руїни виноробні датуються пізнім періодом династії Мін та раннім періодом династії Цін до 1950-х років. Це також єдині руїни винного заводу після династії Юань (1271-1368), розкопані в Північному Китаї.

Зазначається, що конфігурація, структура та масштаб цих руїн є великою рідкістю для країни, що надає високої цінності історичним та культурним дослідженням.

У жовтні під час розкопок, що проводилися Управлінням старовин Ізраїлю в місті Явне, було виявлено стародавній виноробний комплекс – найбільший у світі центр виноробства Візантійської епохи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: