18:18, 19 Лютого 2020

У Китаї не платять зарплату через коронавірус

Китайські компанії скорочують зарплати співробітникам, переносять терміни виплат або повністю припиняють платити зарплату, пояснюючи, це економічними збитками від коронавіруса.

Про це інформує “Економічна правда”.

У спробах уповільнити поширення епідемії, яка забрала вже більше дві тисячі життів, китайська влада і великі компанії закликають працівників залишатись вдома.

Китайські компанії повідомляють співробітникам, що у них немає грошей для виплат, або що вони не повинні платити зарплату співробітникам, що перебувають на карантині і не приходять на роботу за звичним графіком.

Так, керівництво парку розваг “Lionsgate World Entertainment” в китайському місті Чжухай, який призупинив роботу, сказав співробітникам витратити свої оплачені вихідні дні та готуватись до неоплачуваної відпустки.

Скасування занять у школі програмування та робототехніки в Ханчжоу обернеться для співробітників втратою від 30 % до 50 % зарплати.

На поточний момент рано оцінювати, скільки людей могли лишиться зарплати в результаті спалаху коронавіруса. За даними опитування китайського кадрового агентства “Zhaopin”, в якому взяли участь понад 9,5 тисяч осіб, більше однієї третини респондентів кажуть, що знають про існування такого ризику.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: