22:16, 12 Червня 2023

У Ковеля – нове місто-партнер

Сьогодні , 12 червня, Ковель та німецьке місто Саарбрюкен офіційно стали партнерами. Договір у режимі відеоконференції підписали міський голова Ігор Чайка та бургомістр Уве Конрадт.

Про це йдеться на сайті Ковельради.

Варто сказати, що з перших днів війни це місто підтримує Ковель, Україну. Зокрема, для ковельського водоканалу торік вони передали потужний генератор. А мешканці землі Саар (Саарбрюкен – столиця землі Саар) неодноразово надсилали гуманітарні вантажі у Ковель.

“Партнерство із Саарбрюкеном – ще одна опора у розвитку Ковеля. Воно відкриває багато можливостей для взаємовигідного співробітництва в економічній, культурній, освітній сферах. Сподіваюсь, що і для нашої громади, і для Саарбрюкена така співпраця буде продуктивною і корисною”, – зазначив Ігор Чайка.

Сьогодні ж транспортний парк міста поповнився ще однією пожежною машиною, яку презентували нові партнери. Її доставкою займався колишній ковельчанин Олександр Буксманн, який уже майже 20 років живе в Німеччині.

Як тільки з’явиться можливість, Договір по солідарне партнерство підпишуть офлайн.

Довідково: Саарбрюкен — місто на південному заході Німеччини, столиця землі Саар. Населення – 179 634 ос. (станом на 31 грудня 2021). Саарбрюкен – великий індустріальний центр. Тут розташовані підприємства металургійної, оптико-механічної, керамічної, пивоварної, машинобудівної та інших галузей. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: