19:38, 28 Травня 2021

У Ковельському районі відновили автошлях між селами Піща та Положеве

В області продовжують відновлювати дорожню інфраструктуру навколо Шацьких озер. Так, вже повністю відновили дорогу на ділянці Піща – Положеве, протяжність якої займає 26 кілометрів.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, відрізок дороги від Шацька до Положевого автошляху Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко-Козин відремонтували менш, ніж за три тижні. Автошлях ремонтується  в рамках програми «Велике Будівництво».

Нагадаємо, що у травні повністю відновили 17-ти кілометрову ділянку автомобільного шляху Піща-Шацьк. Наразі відремонтували ще 9,5 кілометрів дороги автошляху Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин, зокрема, на відрізку Шацьк – Положеве. Тут завершили вкладання фінішного шару асфальту, проводиться асфальтування з’їздів та примикань.

Загалом, за інформацією Служби автомобільних доріг у Волинській області, вже повністю відновили дорогу на ділянці Піща – Положеве, який займає 26 кілометрів. Наразі ще облаштовуються узбіччя, встановлюються дорожні знаки та розмітка.

Роботи з відновлення автошляху від Шацька до Любомля будуть  продовжуватись і надалі. Незабаром відбудеться тендер з визначення підрядника, який ремонтуватиме наступний відрізок дороги, зокрема, від  Положевого до Куснища. Також на ремонт наступної 9-кілометрової ділянки до Любомля розробляється проект кошторису.

Загалом у 2021 році планують відновити 45,5 км від Піщі до Любомля.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: