22:45, 18 Травня 2022

У Ковельському районі розпочали роботу заклади соціально-психологічної допомоги для постраждалих від домашнього насильства

Служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, постраждалих від домашнього насильства запрацювала у Турійський громаді. Розташоване приміщення при територіальному центрі соціального обслуговування, яке 17 травня, в рамках робочої поїздки оглянув начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, для надання допомоги постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у приміщені терцентру облаштовані кабінет та кімнати, де у комфортних умовах особи можуть отримати відповідну допомогу. Реалізувати все вдалося за кошти державного бюджету. До слова, розпочав роботу такий заклад вчора і в Луківський територіальній громаді.

Окрім того, оглянув Юрій Погуляйко безпосередньо територіальний центр соціального обслуговування, де безплатно надаються послуги для людей похилого віку, пільгових категорій громадян, а нині й внутрішньо переміщених осіб. Так, у терцентрі є соляна кімната, тренажерний зал, кімната психологічного розвантаження тощо.

Так, під час візиту начальнику обласної військової адміністрації Юрію Погуляйку випала нагода поспілкуватися із переселенцями із Луганської області, які сьогодні проживають на Волині. Жінки саме займалися у тренажерній залі. Відзначили, що в області їх прийняли дуже добре, за що безмежно вдячні. Разом із тим, поцікавилися в очільника області як скоро вдасться вигнати окупанта з України, адже хотіли б повернутися додому. Переконані, що відвоювати треба кожен населений пункт, а всіх, хто проти – виселити.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: