10:12, 05 Грудня 2021

У Ковельському районі перевірили магазини на дотримання карантинних вимог

Магазини Ковельського району, які здійснюють торгівлю продовольчими і непродовольчими товарами, перебувають під пильною увагою моніторингової групи.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РДА.

4 грудня члени моніторингової  групи з контролю за дотриманням карантинних заходів у час пандемії COVID-19, фахівці Держпродспоживслужби Ковельського району, спільно з представниками органів місцевого самоврядування на території Турійської територіальної громади провели обстеження щодо дотримання санітарно-протиепідемічних правил і норм у період  карантину в магазинах: «Дари Волині» у с. Тагачин, «Асорті» та продовольчий магазин у с. Купичів, та у продовольчих магазинах  смт Турійськ та с. Клюськ, а також проінспектували роботу магазину «Квіти для Вас» у селищі Турійськ.

Зокрема, у закладах перевірили наявність у працівників сертифікатів про вакцинацію або інших дозвільних документів у працівників і відвідувачів, засобів індивідуального захисту, записів у журналі реєстрації температурного скринінгу працівників, інформаційних листів, та тимчасове маркування та наявність антисептичних та дезінфікуючих засобів.

У період росту захворюваності на  COVID-19 потрібно максимально пришвидшити темпи імунізації, аби вберегтися від нових штамів коронавірусної інфекції. Усвідомлюючи це, члени моніторингової групи з контролю за дотриманням карантинних заходів у час пандемії COVID-19, активно здійснюють роз’яснювальну роботу з населенням району, керівниками підприємств та організацій  щодо популяризації щеплень. В ході моніторингових візитів проводять зустрічі з керівниками лікувальних закладів та очільниками відповідних територіальних громад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: