19:22, 14 Лютого 2024

У Ковельському МТМО запрацювало нове відділення – хіміотерапевтичне

Відтепер у Ковельському МТМО спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам з онкологічними захворюваннями надаватимуть у новоствореному стаціонарному відділенні – хіміотерапевтичному. Воно запрацювало у центральній районній лікарні. Очолила відділення лікар-онколог вищої категорії Галина Олександрівна Чиколовець.

Про це йдеться на сайті міста Ковеля.

Раніше пацієнти з онкологічними патологіями проходили лікування на базі терапевтичного відділення. Для підвищення якості надання медичної допомоги  медоб’єднання у 2024 році уклало договір з НСЗУ у межах Програми медичних гарантій за пакетом медичних послуг «Хіміотерапевтичне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями у стаціонарних та амбулаторних умовах».

У хіміотерапевтичному відділенні проводять усі види сучасного цитостатичного медикаментозного лікування онкологічних хворих: неоад’ювантна, ад’ювантна, імуно-, гормоно-, таргетна терапія з використанням різних шляхів введення лікарських препаратів та цілодобове введення хіміопрепаратів за допомогою інфузоматів та інфузійних помп.

У відділенні одночасно можуть проходити лікування 5 пацієнтів зі злоякісними новоутвореннями різних локалізацій.

Для госпіталізації хворих та отримання медичної допомоги безоплатно необхідно мати електронне скерування від лікаря-онколога.

Інформацію щодо наявності ліків можна переглянути за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: