10:10, 20 Квітня 2023

У Ковельському МТМО можна отримати комплекс послуг з медичної та фізичної реабілітації

У стаціонарному реабілітаційному відділенні Ковельського МТМО щомісяця проходять лікування до 70 пацієнтів. В амбулаторних умовах щоденно послуги отримують понад 20 хворих. Це дорослі та діти. Серед пацієнтів й немовлята, які народилися передчасно та / або хворими,  протягом перших трьох років життя.

Про це інформують на сайті Ковельської міськради.

Над зміцненням здоров’я та поліпшенням самопочуття хворих працює майже пів сотні кваліфікованого медичного персоналу. Це – лікарі з фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, ортопеди-травматологи, логопеди, невропатологи, фахівці з лікувальної фізкультури та масажу.

Досить важливим у процесі одужання та отримання позитивного результату від лікування є психологічний та емоційний стан пацієнта. Саме тому допомога надається комплексно: з хворими спілкуються психотерапевти та психологи.

Курс реабілітації можна пройти двічі на рік у стаціонарних умовах та двічі – амбулаторно. Тривалість лікування у стаціонарі – від 14 до 21 дня в залежності від напряму допомоги. Амбулаторна реабілітація передбачає тривалість процедур до двох годин на добу. Для пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні і потребують високого рівня надання інтенсивності реабілітаційних послуг – до трьох годин на добу.

Напрями реабілітації та її тривалість визначається для кожного індивідуально.

Для отримання послуг безоплатно у стаціонарних умовах необхідно мати електронне направлення від вузького спеціаліста або лікуючого лікаря (невропатолога, травматолога), амбулаторно — достатньо направлення від сімейного лікаря.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: