10:40, 11 Лютого 2022

У Ковельському ЦНАПі стали надавати на 35 послуг більше

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради здійснює прийом та видачу документів у Ковелі за двома адресами: вул. Незалежності, 73 (основний офіс) та вул. Драгоманова, 22 (територіальний підрозділ). Після утворення Ковельської територіальної громади розпочали роботу чотири віддалених робочих місця адміністраторів ЦНАП в селах Зелена, Білин, Заріччя і Ружин.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Адміністратори ЦНАПу надають 244 послуги. Їх суб’єкти господарювання можуть отримати за такими напрямками:

– архітектура та містобудування — 19 послуг,

– земельні питання — 30 послуг,

– реєстрація речових прав — 27 послуг,

– реєстрація бізнесу — 22 послуги,

– питання Держгеокадастру – 8 послуг,

– питання управління Держпродспоживслужби — 7 послуг,

– державної міграційна служби — 11 послуг,

– послуги ДСНС — 1.

У 2021 році отримали субвенцію з державного бюджету на розвиток ЦНАПу у сумі 264 тис. грн. За ці кошти придбали обладнання для друку технічних паспортів на транспортні засоби та посвідчень водія.

У зв’язку з утворенням Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ) адміністратори ЦНАП підключилися до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва та надають ці послуги жителям громади та суб’єктам господарювання.

У 2021 році у ЦНАП стали надавати на 35 адміністративних послуг більше, у тому числі — послуги ДІАМ та послуги сервісного центру МВС України – 8 і 9 послуг відповідно.

Реєстратори Центру торік зареєстрували 84 юридичних осіб та 560 фізичних осіб-підприємців. Припинили діяльність 34 юридичних осіб та 453 фізичних осіб-підприємців. Опрацювали 611 електронних онлайн-заяви через портал «ДІЯ».

У 2021 року прийняли 50 117 пакетів документів від громадян та суб’єктів господарювання, надали 7518 консультацій.

За 2021 рік адміністратори та державні реєстратори управління перерахували до місцевого бюджету адміністративного збору в сумі понад 2,107 мільйона гривень.

Понад 70 % адміністративних послуг, які надаються в управлінні ЦНАП, є соціально значимими та безоплатними.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: