18:13, 12 Липня 2019

У Ковельській ДЮСШ ведуться активні ремонтні роботи. ФОТО

Аби вчасно і в належних умовах розпочався сезон занять у міському басейні Ковеля, нині триває капітальний ремонт інженерних мереж Ковельської комплексної дитячо-юнацької школи імені Є.Кондратовича. За час експлуатації вони прийшли у непридатність. Тому виникла нагальна потреба у ремонті тих мереж, які ведуть від теплового пункту котельні до двох басейнів.

Про це повідомляє прес-служба Ковельської міської ради.

Наразі ремонтна бригада виконує зварювальні роботи. Кошти на ці потреби, а це понад мільйон гривень, виділили з міського бюджету. Ремонтують усе, що треба для опалення приміщень, подачі та підігріву води в басейнах, аби вони могли повноцінно функціонувати.

Директор комплексної ДЮСШ Олена Клімашевська, яка особисто контролює процес ремонту, каже, що також проведуть заміну опалювального котла, який придбали кілька місяців тому. Проте є потреба у заміні ще одного котла на більш сучасний та енергоефективний. Але це у майбутньому. Адже нині тривають роботи не лише у тепловому пункті, а й на даху, який протікає, та в інших приміщеннях спортивного комплексу, які потребують оновлення. Тож коштів на усе поки що не вистачає.

Ремонт покрівлі завершено. 700 тисяч гривень на відновлення даху також виділено з міського бюджету. А за кошти, які ДЮСШ як комунальна установа отримує від надання ряду послуг, проводять косметичні ремонти приміщень, заміну каналізаційних мереж, встановлюють нові перегородки у дитячих роздягальнях та душових.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: