22:16, 30 листопада 2021

У Ковельській та Турійській громадах продовжують перевірки дотримання карантинних обмежень

В Ковельському районі проводяться перевірки дотримання карантинних обмежень у закладах харчування, торгівлі, освіти, громадському транспорті тощо.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РДА.

Волинська область перебуває у «червоній зоні» епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У зв’язку з цим, у регіоні діють посилені карантинні вимоги.

З початку входження до «червоної» карантинної зони провели профілактичну роботу серед суб’єктів господарювання та населення району з метою попередження правопорушення у сфері запобігання поширенню хвороби.

30 листопада на території Ковельської, Турійської територіальних громад робоча група з питань проведення моніторингу здійснила перевірку магазинів «Копійочка», «Орхідея», продовольчому магазині, кафе «Автомістечко».

Окрему увагу члени моніторингової групи звернули на дотримання протиепідемічних вимог, зокрема, маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів з дезінфекції. Відтак, надали певні рекомендації щодо розміщення дезінфікуючих засобів в доступних для покупців місцях,  а також поновлення тимчасового маркування дотримання дистанції між відвідувачами 1,5 м.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: