19:22, 11 Червня 2024

У Ковельській школі мистецтв відбулися урочистості з нагоди завершення навчального року

Ковельська школа мистецтв є гордістю міста, осередком культури, традицій, виховання молоді в любові до української музики та світових класичних творів.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Нещодавно у закладі відбулися урочистості з нагоди завершення навчального року. На них побували секретар міської ради Оксана Багнова, начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля.

Цьогоріч 51 випускник отримав свідоцтво про початкову мистецьку освіту. Тринадцять вихованців винагороджені похвальними листами за відмінне навчання, постійну участь в обласних, регіональних, міжнародних конкурсах, фестивалях та активну концертну діяльність.

З вітальним словом до випускників звернулась викладач відділу музично – теоретичних дисциплін Галина Оксіюк, Божого благословення побажав настоятель Свято-Благовіщенського собору протоієрей Василь Мичко.

«Вітаємо вас, любі випускники. Збережіть у пам’яті найкращі спогади, цінні знання та мистецькі досягнення, здобуті в нашому закладі. Ми віримо у ваше щасливе майбутнє під мирним, незалежним небом України», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: