13:09, 03 Жовтня 2021

У Ковельській школі мистецтв відбулася урочиста посвята першокласників у юні музиканти

Уже традиційно у Міжнародний день музики, 1 жовтня,  у школі мистецтв проходять урочистості, приурочені посвяті у юні музиканти першокласників.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Привітати творчих діток та викладачів зі святом прийшли секретар міської ради Оксана Багнова, начальник управління культури, молоді та спорту Андрій Мигуля, начальник управління освіти Віктор Бичковський.

«Цим маленьким ковельчанам пощастило, бо світом мистецтва їх поведуть чудові викладачі. Немає сумніву, що вони допоможуть своїм вихованцям реалізувати себе, розкрити їх таланти.

Музика – невід’ємна  частина нашого життя.  Спасибі велике колективу школи, що навчаєте любити музику своїх учнів, виховуєте у них хороші смаки, даруєте їм можливість глибше пізнати безмежний світ звуків»,  – сказала секретар міської  ради.

Також Оксана Багнова  привітала усіх зі святом та  передала подарунок закладу — спеціальний стілець для фортепіано.

Цьогоріч понад 100 новачків стали учнями школи. Традиційно популярні інструменти – гітара, скрипка, фортепіано претендувало. З радістю діти навчаються гри на духових та народних інструментах – трубі, саксофоні, бандурі, баяні та акордеоні.

Андрій Мигуля висловив переконання, що  до закладу прийшли обдаровані учні, які дуже скоро порадують  своїми досягненнями. А викладачі  зроблять усе можливе, аби хлопчики й дівчатка ще більше полюбили музику та освоїли гру на обраних інструментах.

Він подякував своїм колегам за те, що вони завжди перебувають у вирі мистецького життя Ковеля і творчими досягненнями  прославляють рідне місто.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток мистецтва, формування художньо-естетичного смаку у дітей керівник управління вручив відзнаки кращим викладачам школи.

День музики без музики неможливо уявити. Тож  у залі звучали класичні, народні та сучасні мелодії.  Учні та викладачі школи демонстрували свої навички гри на різноманітних музичних інструментах, виконували прекрасні твори.

На завершення свята, яке подарувало чудові враження присутнім, фото на згадку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: