21:02, 29 Жовтня 2023

У Ковельській РВА вітали із Днем автомобіліста і дорожника

Згідно з Указом Президента України щорічно, в останню неділю жовтня працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства відзначають своє професійне свято.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РВА.

Напередодні Дня автомобіліста і дорожника, 27 жовтня начальник Ковельської районної військової адміністрації, заступник голови Ковельської районної ради привітали кращих представників відповідних галузей.

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток держави, невтомну підтримку Збройних Сил України, непохитну віру в Перемогу українського народу над російським агресором та з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника Почесними грамотами Ковельської районної військової адміністрації, Ковельської районної ради відзначили колективи ТОВ «ВЕЛОКС АВТО ТРАНС», ТОВ «Р-АВТОТРАНС», ТОВ «ГАЛАКТИКА АВТО», представників ТОВ «БІЗНЕС-РЕЙС», ТОВ «АМіЛа», окремих ФОП-перевізників, приватних підприємців району.

Цього ж дня, під час урочистої зустрічі в ТзОВ «Ідея» начальник Ковельської районної військової адміністрації  вручила кращим керівникам і колективам відповідних галузей Подяки від імені командувача та особового складу оперативного угрупування військ «Волинь» за невтомну підтримку Збройних Сил України, дієву допомогу у підготовці до виконання бойових завдань із захисту нашої держави, заради миру та процвітання України.

«Ваша активна громадянська позиція, самовідданість та патріотизм є важливою запорукою наближення нашої спільної Перемоги над ворогом. Ми цінуємо Вашу плідну працю, Бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги, добробуту і подальших успіхів у Вашій доброті», – зазначила  керівник районної влади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: