11:37, 17 листопада 2023

У Ковельській РВА радилися щодо протидії гендерно обумовленому насильству

16 листопада перший заступник голови Ковельської райдержадміністрації провела засідання координаційної ради з питань гендерної політики, протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РВА.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, державних установ, служб, які займаються питаннями сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, БФ «Батерфлай».

Про проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проінформувала перший заступник голови Ковельської районної державної адміністрації. Посадовець відмітила, що в Україні з 25 листопада по 10 грудня в усіх регіонах проводиться акція «16 днів проти насильства». Міжнародна акція «16 днів проти насильства» ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій щодо захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Т. в.о. начальника відділу превенції Ковельського РУП ГУНП у Волинській області наголосив на створенні на офіційних веб-сайтах територіальних громад рубрик щодо протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству та стану їх наповнення.

Начальник відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління соціальної та ветеранської політики Ковельської райдержадміністрації проінформувала про організацію та забезпечення  проходження програми для кривдників.

Про створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/ або насильства за ознакою статі та використання бюджетних коштів, які виділили територіальним громадам доповіли практичний психолог КЗ «ЦНСП» Ратнівської ТГ та начальник служби у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Забродівської ТГ.

Координатор кейс-менеджерів БФ «Батерфлай» зупинилася на проблемах, які виникають в процесі діяльності, спрямованої на запобігання та протидію домашньому насильству, а також відмітила, що у м. Ковель уже рік працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього  насильства та/або насильства за ознакою статі. Меморандуми про співпрацю уклали з шістьма територіальними громадами району.

Підсумовуючи обговорення, перший заступник голови Ковельської райдержадміністрації наголосила, що потрібно й надалі продовжувати взаємну співпрацю та робити взаємні кроки щодо попередження домашнього насильства в сім’ї, проводити спільні заходи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: