12:06, 02 Квітня 2021

У Ковельській громаді з понеділка 5-11 класи переходять на дистанційне навчання

Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, на якому вирішили запровадити додаткові карантинні обмеження в Ковельській громаді. Адже останнім часом стрімко збільшується кількість виявлених випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, у березні таких було майже 900. Порівнюючи із жовтнем минулого року, у 2-2,5 рази фіксується більше хворих впродовж тижня.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Про це повідомили завідувач Ковельського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Людмила Маляр та медичний директор Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук.

Лише за останні два дні у 450 ковельчан є підозра на недугу. У Ковельській лікарні наразі перебуває 60 пацієнтів з коронавірусом, 32 з них потребують кисню.

Аби стабілізувати ситуацію і зменшити кількість захворювань, комісія вирішила з 5 по 18 квітня запровадити дистанційне навчання для 5 – 11 класів.

Дошкільні заклади працюватимуть, також до школи ходитимуть учні 1-4 класів.

На території Ковельської громади на цей період встановлюються додаткові обмежувальні протиепідемічної заходи, відповідно до яких забороняється:

перебування в громадських спорудах, громадському транспорті без засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок;

– перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

– самовільно залишати місця самоізоляції;

– проведення масових заходів за участю більше 20 осіб;

– здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема, на міських автобусних маршрутах, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту та здійснює контроль за дотриманням маскового режиму пасажирами;

– робота після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів ресторанного господарства (ресторанів, кафе, барів, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на виніс;

– діяльність суб’єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів, у яких:

– не нанесли маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра;

– не забезпечили працівників засобами індивідуального захисту та не здійснюється належний контроль за їх використанням;

– покупці без одягнутих засобів індивідуального захисту;

– не забезпечується централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни);

– діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів);

– діяльність спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку одна особа на 20 кв. метрів загальної площі приміщення, басейнів – більше ніж чотири особи на одній доріжці для індивідуальних занять або шість осіб для спортивно-тренувальних груп.

Представники поліції впродовж тижня будуть контролювати заклади торгівлі, громадського харчування, ринки на дотримання карантинних вимог. У разі, якщо порушень буде велика кількість, то може бути прийняте рішення про обмеження їх роботи.

«На жаль, за всіма показниками ситуація у громаді є невтішною. Тому ми повинні продовжувати працювати, щоб ці обмеження можна було якнайшвидше послабити. Закликаю кожного проявити відповідальність, дотримуватись вимог, не забувати про дистанцію, маски, дезінфектори», – звертається до мешканців громади міський голова Ігор Чайка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: