15:28, 13 Січня 2022

У Ковельській громаді визначили місця для контейнерів зі збору небезпечних відходів

На засіданні виконкому ухвалили рішення «Про організацію робіт зі збору та утилізації небезпечних відходів в межах територіальної громади».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У ньому зазначається, що до 31 січня РЖКП № 1 має встановити три  металевих контейнери  для збору використаних ламп, батарейок, акумуляторів та ртутних термометрів.

Вони розташовуватимуться за адресами: Володимирська, 101 (біля магазину 7/23)  Незалежності, 136 (біля універмагу) та  на бульварі Лесі Українки, 29 (біля магазину “Салют”).

Також 42  спеціальних пластикових контейнери для збору батарейок розмістять у всіх навчальних закладах громади.

А ще – у приміщенні  Будинку рад (Незалежності, 73) та Центрі надання  адміністративних послуг (Незалежності, 73 та Драгоманова, 22).

Начальнику РЖКП № 1 Віктору Солов’янчуку доручили визначити місце для тимчасового зберігання використаних ламп, батарейок, акумуляторів згідно санітарних вимог.

Крім того, він має забезпечити  їх вивезення для  подальшої передачі на утилізацію згідно укладених договорів зі спеціалізованими підприємствами, які мають ліцензію на право виконання операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.

Керівники закладів, установ, організацій, де будуть встановлені контейнери для небезпечних відходів, мають  забезпечити їх збереження та використання за  цільовим призначенням.

У разі наповнення контейнерів  інформувати відповідальну особу РЖКП № 1.

Начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Юрій Дідковський зауважив, що всі ємності були придбані за кошти місцевого бюджету. Ця робота у громаді буде продовжуватись і надалі. У цьому році контейнери планують купити для закладів культури.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: