12:36, 31 Липня 2023

У Ковельській громаді триває ремонт доріг

Нині у Ковелі активно ведуть роботи з реконструкції ще одного відрізка вулиці Відродження – від Тараса Боровця до МЦ «Спорт для всіх». Загальна протяжність ділянки – 340 метрів.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Ковельський міський голова Ігор Чайка та його перший заступник Тарас Яковлев побували на об’єкті, зустрілися з підрядниками – працівниками підприємства ТОВ «Волиньдорбуд».

У ці дні вони розбирають бетонне та щебеневе покриття, влаштовують новий дорожній одяг, укладають бордюрний камінь, тротуарні доріжки. Найближчим часом займатимуться освітленням, а також облаштуванням нижнього шару асфальтобетонного покриття.

Представник підрядника, начальник дільниці Олег Ярмолюк розповідає, що наразі задіяли шість одиниць техніки, на субпідряді – дві організації. Це дозволяє швидше виконати ремонтні роботи. Планують завершити реконструкцію, яку розпочали у липні, до середини вересня.

Керівники громади  також у Білині  оглянули ремонт дороги, яка перебуває на балансі компанії ДП “СМАД У Волинській області”.

Загалом у громаді зроблять 6,8 кілометра – від Ковеля до Білина та на трьох вулицях села — Ковельській, Лесі Українки, Перемоги. Цьогоріч проклали лише нижній шар асфальтового покриття.

«Хочу подякувати від себе особисто, мешканців нашої громади місцевій службі автомобільних доріг та її керівнику Оксані Грицюк за оперативність у прийнятті рішень, а також підряднику «Волиньдорбуд» за те, що вони надзвичайно швидко виконують роботи», – сказав міський голова Ігор Чайка.

Він зазначив, що міська влада докладе всіх зусиль, аби забезпечити ремонт у Ковелі на вулиці Василя Стуса — ділянки дороги в межах міста, яка веде до села Білин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: