22:21, 20 Січня 2021

У Ковельській громаді створять молодіжну раду

Міський голова Ігор Чайка ініціював створення Молодіжної ради територіальної громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Учора відбулася зустріч представників міської влади та молодіжних громадських організацій, на якій обговорили, як залучити молодь до життя громади та створити умови для їхнього розвитку та дозвілля.

У ній взяли участь міський голова Ігор Чайка, заступник міського голови Наталія Маленицька, представники виконавчого комітету міської ради та обранці громади. Серед молодіжних лідерів — члени громадських організацій: “Робимо разом”, “Одна кров”, “Альфа клуб”, “Дивосвіт”, “Ватра”, “Велика ідея”, “Love Kovel Now”, молодіжний центр “Місто ідей”, центр іноземних мов “Euro Future”, “Дитячий клуб туристів-рятувальників “Контур”, центр національно-патріотичного виховання “Січ” та інші.

Міський голова Ігор Чайка подякував, що молоді люди відгукнулись на його ініціативу щодо створення Молодіжної ради.

“Ваша присутність доводить, що молодь наймобільніше реагує на зміни, які відбуваються в нашому суспільстві та генерує їх, –  зауважив очільник міста, – Я знаю, що ви маєте своє бачення, свою думку. Ви — як невід’ємна частина міста — зможете впливати на політику, втілювати в життя свої ідеї”.

Також міський голова розповів, що сформований “бюджет участі”, в якому передбачено мільйон гривень на реалізацію проектів громадських організацій.

«Тому, закликаю вас активно думати про ці перспективи, адже важливо, аби проекти охопили різні сфери — екологію, благоустрій, культуру, спорт тощо та були корисними нашій громаді. Тож вітаю всіх з почином та бажаю плідної роботи»,  – зазначив він.

Начальник юридичного відділу Геннадій Куптій повідомив, що першим кроком до формування Молодіжної ради є створення її тимчасового органу — ініціативної групи. Вона буде складатись з представників ГО та виконавчого комітету міської ради.

Це допоможе напрацювати завдання, права та обов’язки членів ради, її склад, функції, діяльність та структуру, їх повноваження.

Координатор з питань створення Молодіжної ради — головний спеціаліст відділу внутрішньої політики, організаційної роботи та зв’язків з громадськістю Анастасія Середюк (електронна пошта kovelpolitika@gmail.com).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: