09:42, 13 Січня 2021

У Ковельській громаді ліквідували аварійну ситуацію у дитсадку

У Ружині ліквідували аварійну ситуацію у закладі освіти.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Минулої неділі надзвичайна ситуація сталася в Ружинському закладі освіти, до якого входить початкова школа, в якій навчається 20 дітей, та дитсадок, який відвідує 15 малюків. Завідувач ЗДО Іванна Гридковець зателефонувала до начальника управління освіти Віктора Бичковського і повідомила, що вийшов з ладу твердопаливний котел і попросила вирішити проблему.

На звернення оперативно відреагували в ПТМ «Ковельтепло». Його керівник Володимир Бойко у понеділок відрядив на місце бригаду. Після огляду спеціалісти зробили висновок, що котел ремонту не підлягає.

З розумінням поставився до ситуації директор ТОВ «Волинь-Кальвіс» Анатолій Понікарчук, який допоміг з необхідним сучасним обладнанням. Робітники «Ковельтепла» відразу ж приступили до його монтажу. І вже ввечері понеділка у будівлю подали тепло. У середу діти підуть у тепле й затишне приміщення свого дитсадка. І малечі, і працівникам тепер не страшні морози, які посилюються.

12 січня ж на об’єкті побували заступник міського голови Віктор Жигаревич, керуючий справами Іван Чуліпа, які безпосередньо координували ремонт, Володимир Бойко та Віктор Бичковський.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: