09:13, 13 Січня 2023

У Ковельській громаді дітей пільгових категорій забезпечать безплатним харчуванням у дитсадках та школах

На засіданні виконкому Ковельської міськради ухвалили рішення «Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої освіти територіальної громади у 2023 році» та «Про встановлення розміру плати для батьків за харчування дітей у закладах дошкільної освіти територіальної громади у 2023 році».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Незважаючи на значну інфляцію і здорожчання продуктів, у школах та садках громади цьогоріч не збільшується вартість харчування, при тому обіцяють, що буде зберігатися його якість.

У школах сніданок коштуватиме і надалі 18 гривень.

Батьківська плата за харчування у закладах дошкільної освіти: 25 гривень в день для дітей віком від 2 до 4 років та 35 гривень — від 4 до 6 (7) років. При цьому розмір плати зменшується на 50 % для сімей, де виховуються троє та більше дітей.

Додатково з місцевого бюджету на кожну дитину виділили 15 гривень в день.

Безплатним харчуванням у закладах освіти будуть забезпечені:

– діти військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань, створених відповідно до чинного законодавства України, співробітників правоохоронних органів, які беруть безпосередню участь у бойових діях, перебуваючи безпосередньо в районах виконання бойових завдань у період здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії;

– діти військовослужбовців, які загинули при виконанні військової служби внаслідок збройної агресії рф проти України;

– діти, чиї батьки зникли безвісти під час перебування в районах виконання бойових завдань на території України;

– діти, чиї батьки призвані на службу по мобілізації та чиї батьки є добровольцями добровольчого військового формування Ковельської міської територіальної громади.

– діти, батьки яких загинули в зоні АТО (ООС);

– діти, батьки яких є учасниками АТО (ООС) при наявності довідки військової частини або при наявності посвідчення учасника бойових дій;

– діти-сироти;

– діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків;

– діти, позбавлені батьківського піклування;

– учні 1-4 класів з малозабезпечених сімей;

-діти з особливими освітніми потребами, які мають інвалідність та навчаються в інклюзивних класах;

– діти, батьки яких постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, а також смерть яких пов’язана з участю у зазначених акціях;

– діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Також з бюджету громади фінансуватимуть харчування дітей з інвалідністю, які навчаються у спеціальних класах ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 8 та дітей, які потребують соціального захисту (інтернатна група ЗДО № 6).

Крім того, виділили з місцевого бюджету – вісім гривень в день на сніданки школярів 1–4 класів, решта – 10 гривень доплачуватимуть батьки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: