21:16, 11 Червня 2021

У Ковелі звітували колективи Палацу учнівської молоді

Міжнародний день дружби став святковим і хвилюючим для колективу закладу позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка»: розпочав роботу табір денного перебування дітей «Віночок», у якому оздоровлюються 65 вихованців, і звіт колективів художньо-естетичного та декоративно-ужиткового спрямування.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У фойє Палацу розгорнули виставку дитячих робіт зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» (керівник колективу, «керівник гуртка-методист» Цюп’яшук О.М.), гуртка образотворчого мистецтва «Творча майстерня» (керівник гуртка Онофрійчук Н.В.), декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівничка» (керівник Леончук Г.Ф.), соломоплетіння «Берегиня» (керівник, народний майстер України Каменчук Л.В.), «Юний модельєр» та моделювання і конструювання іграшок-сувенірів «Чарівна майстерня» (керівник колективу, «керівник гуртка-методист» Ткачук Н.А.).

Цьогоріч ця виставка демонструвалася в м. Луцьку під час обласного багатожанрового фестивалю учнівської творчості «Мистецтво без меж» і була відзначена грамотою управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації за зайняте ІІ місце.

Різнобарв’ям талантів сяяли на літній сцені парку імені Лесі Українки під час звітного концерту колективів художньо-естетичного напрямку «Сузір’я Палацу» «зірочки» народного художнього колективу ансамблю танцю «Барвінок» (керівник художній заслужений працівник культури, відмінник освіти України Ризванюк Л.В., педагоги-хореографи, «керівники гуртків-методисти» Солоп М.В., Гулечко Т.М., Панюс С.М.), народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти» (керівник колективу, «керівник гуртка-методист» Шиманська С.З.), студії сучасної хореографії «Ерідан» (керівник Гавришук А.Г.), зразкового художнього колективу драматичного гуртка «Дивослово» (керівник Чарнюк Р.В.).

«Чи є більше щастя, ніж бачити усміхненими своїх дітей, милуватися їх талантом та вміннями, спостерігати, як старанно вони роблять кожен рух у танці, як вміло виспівують кожне слово, як велично тримають поставу, як декламують вірші. Мабуть, всі батьки, бабусі, дідусі та присутні гості були щасливі та радісні.

Було багато нагород і для педагогів, і для вихованців, які протягом навчального року брали участь у конкурсах і фестивалях різних рівнів та отримали призові місця.

У той день хотілося обійняти кожну дитину і подякувати їй за старання, наполегливість, витримку, любов до обраного виду мистецтва.

Щира вдячність усім педагогам, які щоденною і наполегливою працею, з любов’ю і терпінням вчать своїх учнів долати труднощі, розвивають в дитині іскру таланту та ведуть до перемог.

А ще було вручення свідоцтв про закінчення нашого закладу двадцяти п’яти вихованцям народних художніх колективів ансамблю танцю «Барвінок», студії естрадного співу «Нові таланти» та зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик». Хочеться побажати нашим дорогим випускникам у їхньому дорослому житті поряд хороших, щирих і добрих людей та здійснення усіх мрій», – зазначає директор закладу позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» Тетяна Середюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: