10:11, 21 Липня 2021

У Ковелі змагалися досвідчені пляжні волейболісти з Київщини, Львівщини та Волині

У вихідні на спортивних майданчиках набережної відбувся І відкритий турнір з пляжного волейболу серед чоловіків-ветеранів 120+. У змаганнях взяли участь 10 команд з міст Києва, Білої Церкви (Київська обл.), Жидачів, Пустомити (Львівська обл.), Луцька, Ковеля, Каменя-Каширського, смт Стара Вижівка і Любешів (Волинська обл.). Склад команди по 2 чоловіки віком в сумі не менше 120 років.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Турнір проходив згідно діючих правил з пляжного волейболу України. Спекотні погодні умови не завадили поважним спортсменам продемонструвати високу майстерність, волю до перемоги та неабияку фізичну підготовку.

За результатами змагань п’яте місце здобула команда “Львівська” у складі Петра Сікорського та Олега Кондюха, четвертим став колектив “Ковель”: Ярослав Стецюк та Вадим Шевчук, бронзові призери – Петро Чорний та Олег  Котюх (“Стара Вижівка”). Фінальний свисток головного судді Валентина Андріюка засвідчив, що переможцями турніру стала команда “Одіссей”: Павло Демиденко та Олег Толмачов, котрі є призерами чемпіонату Європи.  «Срібло» – в Андрія Григоли та Олександра Борща з команди “Волинь”.

Призерів та переможців нагородили грамотами, медалями, а чемпіонів – ще й кубком. Також оргкомітет визначив найспішніших за номінаціями: “Кращим гравцем” визнали Олега Толмачова, “Найактивніший гравець” – Павло Демиденко, “Найстарший гравець” – Микола Тарасюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: