19:41, 22 Лютого 2019

У Ковелі здійснили реконструкцію освітлення

У Ковелі замінили та реконструювали мережі вуличного освітлення й світлофорні об’єкти.

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Торік у Ковелі замінили 657 ламп та встановили 74 світильники на вулицях Гайдамацькій, Будищанській, Курбаса, Чубинського, Січових Стрільців, Батуринській, Незалежності, Ашхабадській, Кокінакі, Фестивальній, Волинській, Кришталевій, Богачука, Рудика, Старицьких, Макаренка, Мирній та інших.

Провели поточний ремонт вуличного освітлення на території Ковельського МТМО.

Для підтримання безаварійного режиму роботи замінили 463 лампи в світлофорних об’єктах . Три з них потребують оновлення. Тож у місцевому бюджеті нинішнього року виділені кошти на їх капітальний ремонт. Йдеться про перехрестя вул. Сагайдачного-Театральна, Театральна-Незалежності, Незалежності-Шевченка.

Торік на утримання та поточний ремонт вуличного освітлення використано 1 мільйон 53 тисячі гривень.

ТОВ “ВілКом Монтаж” здійснили реконструцію освітлення на вул. Сагайдачного на 729,6 тисячі гривень та на вул. Володимира Кияна, де роботи виконані на 473,8 тисячі гривень. Тут замінили світильники з люмінесцентними лампами на світлодіодні, встановили нові опори.

Працівники Ковельської філії ПрАТ “Волиньобленерго” провели реконструкцію повітряної лінії електропостачання на вул.О.Пчілки на суму 375,3 тисячі гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: