21:45, 14 Квітня 2021

У Ковелі засідала Молодіжна рада при міському голові

Учора відбулося друге засідання Молодіжної ради при Ковельському міському голові.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Зустріч провів голова – Олександр Філон. Найперше він запропонував вислухати нових кандидатів до Молодіжної ради.

Претенденти розповіли про себе, презентували свою діяльність в громадських організаціях та закладах освіти. Усіх підтримали одноголосно. Серед них — Василь Алексійчук (Відокремлений підрозділ Всеукраїнської ГО “Федерація кікбоксингу “Вако” у Волинській області), Микола Грицюк (СК “Ковель”), Анна Вандюк (ЗЗСО № 8), Богдан Дмитрук (ГО “Лав Ковель Нав”), Павло Оксенюк (ЗЗСО “Ліцей № 7”), Катерина Чабан (ГО “Альфа Клуб”).

У Молодіжній раді утворили шість профільних комісій — з соціальних питань, культури, спорту, освіти, національно-патріотичного виховання та екології.

На зустріч завітали й представники Ковельського районного управління поліції, які запропонували свою співпрацю. Вони планують створити молодіжно-патріотичний рух “Коб”, до якого хочуть залучити представників громадських організацій та закладів освіти.

Директор Молодіжного центру “Місто ідей” Людмила Зубарєва повідомила про навчання, яке проведуть для консультативно-дорадчого органу. На тренінгах, які відбудуться 27-28 квітня, учасникам планують розповісти про управління та можливості у Молодіжній раді, приклади її ефективної діяльності в інших містах тощо.

На завершення засідання члени Молодіжної ради обговорили можливості Громадського бюджету. Вирішили, що це чудова можливість зробити рідне місто комфортнішим для жителів та привабливішим для туристів, тому обов’язково готуватимуться до конкурсу проектів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: