14:08, 23 Серпня 2021

У Ковелі зареєстрували рекорд України – «Найвищий бронзовий пам’ятник Шевченку»

Монумент Великому Кобзареві у Ковелі внесли до Національного реєстру рекордів України  – «Найвищий бронзовий пам’ятник Шевченку».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Представник Національного реєстру рекордів України Олег Волочков, який спеціально приїхав у Ковель, зазначив, що зробили заміри і визначили, що висота скульптури в Ковелі – 7 метрів 90 сантиметрів.

Він вручив сертифікат, який засвідчує рекорд,  ініціатору події прес-секретарю  ГО “Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Ользі Яренчук. Саме вона звернулася з пропозицією та зібрала необхідні для цього кошти.

Такий же сертифікат отримав міський голова Ігор Чайка. Він найперше подякував Олі і запевнив, що гроші, які вона віддала на реєстрацію рекорду їй повернуть.

«Пам’ятник Кобзареві у Ковелі  — це історія про те, як Шевченко об’єднує нас, адже  ми пам’ятаємо скільки людей мріяло про те, щоб він був у нашому місті»,  – сказав Ігор Чайка.

Він подякував своїм попередникам  Анатолію Семенюку та Ярославу Шевчуку, які доклали чимало зусиль для встановлення монумента.

Символічно, що зафіксували досягнення 16 років потому, як пам’ятник  «Апостол правди і свободи» урочисто відкрили  у місті – 22 серпня 2005 року. Його автор — скульптор Володимир Шолудько.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: