14:08, 19 Вересня 2020

У Ковелі з нагоди професійного свята відзначили фармацевтів

Напередодні професійного свята – Дня фармацевтичного працівника, яке відзначається в Україні у третю суботу вересня, міський голова Олег Кіндер зі своїм заступником Ігорем Прокопівим завітали в одну з найдавніших аптек міста – ЦРА № 12 ДВТП «Волиньфармпостач».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Варто зауважити, що це єдиний у Ковелі заклад, який відпускає лікарські засоби для пільгових категорій громадян та виготовляє препарати за індивідуальним замовленням. Неодноразово аптека надавала  допомогу ветеранам АТО. Лише тут  можна придбати медикаменти цілодобово.

Олег Кіндер привітав колектив зі святом та висловив подяку за  існуючі партнерські стосунки між ними та владою, запроваджені соціальні програми для містян, благодійну діяльність.

Разом з тим, він зауважив, що усі аптечні заклади міста працюють на хорошому рівні.

«Приємно констатувати, що з кожним роком ринок стає більш насиченим лікарськими засобами вітчизняного виробництва, зміцнюється матеріально-технічна база аптечних установ міста, покращується рівень обслуговування. Тож спасибі усій фармацевтичній спільноті Ковеля   за  щоденну самовіддану працю, яка потребує багато досвіду та знань»,– наголосив Олег Кіндер.

Керівники міста  побажали усім щастя, здоров’я, родинного затишку, благополуччя та вручили  Подяки представникам колективу.

За успіхи у професійній діяльності, відданість улюбленій справі, милосердя, уважне ставлення до людей та з нагоди Дня фармацевтичного  працівника відзначено: завідувачку ЦРА № 12 ДВТП “Волиньфармпостач” Світлану Попову,  а також її заступницю  Світлану Гордійчук та фармацевта Мирославу Бойко.

Керівниця установи  подякувала міській владі за увагу до їхньої професії, підтримку у вирішенні  питань сьогодення.

У Ковелі працює 20 аптек та 13 аптечних пунктів. В них обслуговують та забезпечують лікарськими препаратами жителів міста більше 200 працівників. Серед них, як досвідчені аптекарі, так і молоді спеціалісти-провізори, які гідно продовжують справу своїх старших колег.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: