09:14, 12 Грудня 2021

У Ковелі з аукціону за понад два мільйони продадуть адмінбудівлю

Запланували продаж через електронний аукціон приміщення адмінбудинку управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації, що на вулиці Грушевського 14/1 у Ковелі.

Про це інформують на веб-сайті Ковельської райради.

«Приміщення адмінбудинку управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації, загальна площа 518,4 кв. м., що розташований за адресою місто Ковель вулиця Грушевського, 14/1.

Опис об’єкта: 2-х поверхова будівля, фундамент – буто бетонний; стіни цегляні; перекриття — дерев’яне; підлога – дерев’яні дошки; покрівля – двосхила, шифер; вікна – дерев’яні, двері — дерев’яні. На цей час об’єкт  експлуатується, електропостачання, опалення, водопостачання, водовідведення  централізоване.

Земельна ділянка окремо виділена, площа земельної ділянки — 0,0442 га. Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

Кадастровий номер земельної ділянки: 0710400000:02:010:0095

Інформація про особу, якій земельна ділянка належить на праві власності: Ковельська районна рада (код ЄДРПОУ 23251822)», – йдеться в описі лоту.

Балансоутримувач будівлі – Управління агропромислового розвитку Ковельської РДА.

Стартова ціна об’єкта  становить 2,555 мільйона гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: