22:16, 29 Травня 2023

У Ковелі видали збірку спогадів про колишню керівницю бібліотеки

Вона об’єднувала навколо себе добрих людей та добрі справи. Галина Божик понад 30 років очолювала колектив закладу КЗ «Публічна бібліотека», була заслуженим працівником культури України.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Рік тому, у перший день літа, цієї прекрасної жінки не стало. Але для багатьох вона залишилась у спогадах тих, хто був поруч, кому довелось її знати, працювати з нею, товаришувати.

Аби пам’ять жила про Галину Михайлівну, її рідні, друзі, колеги, однодумці видали книгу: “Галина Божик: талант любити людей, професію і Україну” (спомини, розповіді, публікації). Редактор-упорядник – письменниця, заслужений вчитель України Ніна Горик.

Учора у залі бібліотеки було дуже людно. Згадували, разом плакали, ділились думками, розповідали про найяскравіші моменти, які поєднували з Галиною Михайлівною. Вона ж знову усіх об’єднала теплом тих приємних миттєвостей, які були у минулому.

Усім, хто доєднався до створення збірника, подякувала секретар міської ради Оксана Багнова:

«Спасибі, що бережете пам’ять про цю світлу людину, жінку, яка випромінювала тепло і горіла своєю справою. Вона була патріоткою своєї країни, свого Ковеля, хорошим наставником, другом. На жаль, була… Але вона залишила добрий слід на цій землі. І про це йдеться у збірнику. Вічна і світла пам’ять Галині Михайлівні».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: