13:53, 03 листопада 2020

У Ковелі ввели посилені карантинні обмеження

З 3 листопада у Ковелі запроваджують посилені карантинні обмеження, школи переходять на дистанційне навчання.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У Ковелі встановили «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. З 3 листопада у місті посилюються карантинні обмеження. Відповідне рішення ухвалили 2 листопада на засіданні міської комісії з ТЕБ та НС.

Загальноосвітні школи з 3 листопада перейдуть на дистанційне навчання. Призупиняється навчально-виховний процес у закладах позашкільної, дошкільної освіти та спорту, крім навчально-реабілітаційних центрів.

Заборонено приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у галузі культури.

Не працюватимуть заклади громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо), торговельно-розважальні центри, перукарні.

У сфері торговельного і побутового обслуговування населення лише дозволено:

реалізацію продуктів харчування, пального, засобів гігієни, лікарських засобів та виробів медичного призначення, ветеринарних препаратів, кормів, пестицидів та агрохімікатів, насіння і садівного матеріалу;

банківську та страхову діяльність, а також медичну, ветеринарну практику, роботу автозаправних комплексів, технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів, технічне обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, ремонт комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

торговельну діяльність та надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;

відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, які надають їх сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування).

У Ковелі перевезення громадським транспортом здійснюватиметься за умов заповнення пасажирами тільки сидячих місць та дотримання протиепідемічних вимог.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: