18:59, 01 Лютого 2022

У Ковелі встановили пам’ятну дошку на честь заслуженого тренера України Петра Стуса

У Ковелі на фасаді дитячо-юнацької спортивної школи № 1 встановили пам’ятну дошку на честь заслуженого тренера України, відмінника освіти України Петра Стуса. З цієї нагоди відбулося урочисте відкриття.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Вшанувати пам’ять людини, яка надзвичайно багато зробила для розвитку спорту у Ковелі, прийшли керівники міста, рідні, спортсмени, колеги.

У 1961 році Петро Федорович розпочав працювати тренером у цьому закладі. Він був засновником і організатором відділення вільної боротьби не тільки у Ковелі, а й у Волинській області. Виховав 31 майстра спорту та понад 50 кандидатів у майстри спорту. У Ковелі щороку проходить турнір з вільної боротьби його пам’яті. Торік ДЮСШ № 1 було присвоєне ім’я заслуженого тренера України Петра Стуса.

Звертаючись до присутніх, міський голова Ігор Чайка зауважив: “Ми, ковельчани, пам’ятаємо свою історію, шануємо людей, які прославляють наше місто, Україну. Один з них – Петро Стус. Він виховав багатьох спортсменів, навчав дітвору любити вільну боротьбу і впевнено йти до перемоги. Важливо, що продовжують його традиції тренери, які працюють у школі сьогодні ”.

Також Ігор Чайка сказав про те, що торік почали працювати над оновленням закладу. Здійснили ремонт коридорів, кабінетів, роздягалень. Також впорядковується територія навколо приміщення. У нинішньому році роботи продовжать.

А головне, славу школи примножують її учні, які здобувають першість на змаганнях різних рівнів. Нині у ДЮСШ № 1 займається понад триста дітей. Вони відвідують секції вільної боротьби, боксу, футболу, волейболу, шахів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: