11:00, 13 листопада 2019

У Ковелі вперше провели складну операцію

У Ковелі вперше провели пересадку хрящів вушної раковини при реконструкції носа.

Про це інформує Ковельське МТМО на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Пацієнтка не дихала носом протягом трьох років через деформацію зовнішнього носа. Попередньо в іншій клініці їй зробили невдалу ринопластику.

Після первинної консультації та моделювання майбутнього носу у Ковельському МТМО вирішили провести реконструктивну операцію.

🔥ВПЕРШЕ В КОВЕЛІ🔥 ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ХРЯЩІВ ВУШНОЇ РАКОВИНИ ПРИ РЕКОНСТРУКЦІЇ НОСА❗❗❗

🔥ВПЕРШЕ В КОВЕЛІ🔥 ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ХРЯЩІВ ВУШНОЇ РАКОВИНИ ПРИ РЕКОНСТРУКЦІЇ НОСА❗❗❗Жінка не дихала носом👃 протягом трьох років через деформацію зовнішнього ❌носа внаслідок невдалої ринопластики в іншій клініці😱Після первинної консультації та моделювання майбутнього носу на фото🖥 було прийняте рішення провести реконструктивну операцію ❗🔹Нашими лікарями була проведена аутотрансплантація хрящів з обох вушних раковин👂 для відновлення форми носа та носового дихання‼Складна операція тривала 4,5 години і завершилась успішно👍 Крововтрата складала всього 80мл. Результат повністю відповідає фотопрогнозу❗❗❗ Пацієнтка задоволена🤗 і нарешті може вільно дихати носом❗❗❗Консультації за телефоном ☎ 0974439260

Опубліковано Ковельське МТМО Вівторок, 12 листопада 2019 р.

Лікарі провели аутотрансплантацію хрящів з обох вушних раковин для відновлення форми носа та носового дихання.

Операція тривала 4,5 години і завершилась успішно. Крововтрата складала всього 80 мл.

“Результат повністю відповідає фотопрогнозу. Пацієнтка задоволена і нарешті може вільно дихати носом”, – кажуть у закладі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: