09:13, 24 Березня 2023

У Ковелі внесли зміни до місцевих програм та бюджету громади на 2023 рік

23 березня відбулася тридцять третя сесія Ковельської міської ради, на порядок денний якої винесли майже 80 питань.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Розпочалось засідання традиційно з хвилини мовчання – данини пам’яті за полеглими Героями, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.

Депутати оголосили запити та звернення. Вони стосувалися ремонту доріг, проведення експертизи ліфтів багатоквартирних будинків, упорядкування прибережної смуги лівого берега водосховища, покращення якості харчування поранених військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в Ковельському МТМО та інші. Також йшлося про виготовлення білбордів зовнішньої реклами задля увічнення пам’яті про загиблих військовослужбовців “Азову” та тих, хто перебуває в полоні.

Погодили внесення змін до місцевих Програм – розвитку місцевого самоврядування; охорони навколишнього природного середовища; захисту населення і територій Ковельської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань, проведення заходів територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації; бюджету громади на 2023 рік.

Схвалили обранці громади й зміни до комплексної місцевої програми «Освіта Ковеля – простір якості та інновацій» на 2023 рік. У зв’язку з воєнним станом — змінилися критерії оцінювання конкурсу “Успішний педагог”, який не відбувся минулого року через повномасштабне вторгнення росії та дистанційне навчання. Він цьогоріч проходитиме у трьох номінаціях — “Педагоги загальної середньої освіти”, “Педагоги дошкільної освіти” та “Педагоги позашкільної освіти”.

Також відбудеться конкурс на здобуття премії міської ради «Заклад освіти – простір якості: середовище, що належить дітям».

Розглянули більше 50 питань щодо регулювання земельних відносин. Вони стосуються надання дозволів на складання, розроблення, затвердження проектів землеустрою, безоплатної передачі у приватну власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, договорів оренди тощо.

Депутати погодили на сесії зміни до інвестиційних програм підприємства теплових мереж “Ковельтепло” та Управління водопровідно-каналізаційного господарства “Ковельводоканал”, заслухали інформацію про роботу відділу охорони здоров’я та управління «Центр надання адміністративних послуг» за 2022 рік.

Також підтримали звернення до Верховної Ради України щодо недопущення знищення національних цінностей та прийняття законопроекту № 9103 «Про інститут реєстрованих партнерств».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: