22:16, 13 Січня 2021

У Ковелі вітання та гостинці приймали мешканці відділення стаціонарного догляду

Напередодні новорічних та різдвяних свят мешканці відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування м. Ковеля завжди згадують минуле, аби забрати з собою у рік прийдешній лише гарні та світлі події.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У ці дні до відділення навідуються небайдужі люди, аби оточити кожного турботою, приносять подарунки, заряджають позитивними емоціями.

Не оминули увагою представників старшого покоління учні ліцею ім. О.Пчілки, які адресували їм найщиріші зичення, передали фрукти та солодощі.

Приємно зазначити, що переймаються долею мешканців відділення і німецькі благодійники. При можливості обов’язково відвідують їх. Напередодні Різдва Христового від організації “Допомога дітям Ковеля” з м. Вальсроде, яку очолює добре знаний у нашому місті Міхаель Хааке, надійшли вітання та гостинці.

Привітали підопічних та організували для них святковий стіл працівники територіального центру. Його директор Діана Возна побажала всім міцного здоров’я, взаєморозуміння, поваги один до одного, оптимізму, вручила смаколики.

Щирі посмішки з’явились на обличчях чоловіків і жінок, зимовий день наповнився теплом, а душі – святковим новорічним настроєм, надією і вдячністю.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: