13:49, 31 Січня 2019

У Ковелі викрили чергову нелегальну АЗС

Оперативні співробітники податкової міліції Волині в рамках операції «Акциз-2019» викрили та припинили діяльність нелегальної автозаправної станції. Дизпаливо сумнівного походження реалізовували на території одного з підприємств містя Ковеля, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

З метою ухилення від сплати обов’язкових платежів до бюджету вказана АЗС діяла без відповідних дозвільних документів та з порушенням порядку реалізації підакцизних товарів.

Відтак, правоохоронці виявили та вилучили 4 000 літрів дизельного пального орієнтовною вартістю понад 100 тисяч гривень. Крім того, описали та вилучили автозаправочний комплекс такою ж вартістю.

Стосовно правопорушника складуть протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

ГУ ДФС у Волинській області вкотре звертається до усіх громадян з проханням негайно повідомляти про будь які виявлені факти, що вказують на незаконну реалізацію паливно-мастильних матеріалів на номерами: (0332) 777-102,  066-211-02-02.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: